Pro školy a školky

První pomoc je součástí rámcového vzdělávacího programu. Avšak z praxe víme, že školy se staví k výuce všelijak. Moc dobře víme, že proto, aby si žáci něco zapamatovali, je třeba zajistit, je výuka oslovila. První pomoc se totiž nedá naučit jako malá násobilka, ale musí se zkusit, zažít.

Nabízíme školám nejrůznější besedy a workshopy. Snažíme se vyhnout přednáškám, protože ty nudí jak žáky, tak nás. Obsah sestavujeme buď na přání školy nebo sami připravíme obsah workshopu a předložíme ho na schválení. Mimo jiné uspořádáme klidně nejrůznější akce, během nichž se žáci naučí poskytovat laickou první pomoc na namaskovaných figurantech. Naším cílem je co nejvíce vyjít vstříc škole, ale také potřebám žákům. Obsah přizpůsobujeme vždy věkové kategorii žáků, snažíme se je neodstrašit od pomoci druhým.

Nabízíme také širokou škálu edukačních programů pro školy. Víme totiž, že čím dřív se děti naučí poskytovat první pomoc, tím lépe. Samozřejmě, výuka (a její obsah) je uměřená věku a schopnostem dětí.

Nevěříte nám? Mrkněte na nějaké reference!
A pokud máte zájem, určitě nám napište. Budeme se těšit na spolupráci 🙂