Malé ještěrky

Přihlášku můžete vyplnit tady nebo nám napsat i zavolat ;-).

Název Cena/pololetí Den/čas Věkové omezení Lektor Obsazenost
Malé ještěrky 1 250 Kč Čtvrtek / 15:00 – 15:45  6 – 12 let Marti Volno Přihlásit se

Co by Vám lektorka chtěla vzkázat?

„Pojďte se se mnou učit, jak pomoct někomu, kdo to potřebuje! Společně si vyzkoušíme a natrénujeme to, co ze seriálu v televizi prostě nevykoukáte 😉 „

Malé ještěrky je kroužek určený pro děti prvního stupně. Náplní je seznámit děti s úkony laické první pomoci. Myslíte si, že tak pro tak malé děti je to zbytečné? Naopak! Malé děti jsou více schopné rychle a správně jednat i v krizových situacích, jen je k tomu musíme správně směrovat. A přesně proto jsme začali vést tento kroužek.

Kroužky vedou naši lektoři – profíkové v oblasti poskytování první pomoci a také skvělí pedagogové volného času. Děti získají odborné znalosti, které nemají ani mnozí dospělí, naučí se pracovat v týmu, vzájemně komunikovat a tolerovat se, hledat kompromisy a mnohé další.

A co se Vaše dítko naučí? Mrkněte na ukázku z našeho harmonogramu!

  • základy fungování lidského těla
  • první pomoc při poranění pohybového aparátu
  • kardiopulmonální resuscitace
  • bezpečné chování
  • technika obvazování
  • a mnoho dalšího!

Asi si myslíte, že to musí být pěkná nuda – ze školy jít na kroužek a zase se učit. Nenechte se zmýlit. Kroužky vedeme formou nejrůznějších her, používáme mnohé pomůcky, ke kterým by se žáci jen tak nedostali (resuscitační model, AED, …), dětem poskytneme také obvazový materiál a pracovní sešit, se kterým budou děti pracovat po celý školní rok.

V případě jakéhokoli dotazu neváhejte a napište nebo zavolejte! Budeme se na Vaši ratolest těšit 🙂


Platbu za kroužek můžete provést buď hotově před zahájením kroužku, nebo bankovním převodem a to s následujícími údaji:

Platba na účet: 115-3190270207/0100

Variabilní symbol: 111

Do poznámky:  uvést příjmení dítěte a název kroužku


Tento kroužek probíhá i na vybraných základních školách v Plzni. Jeho náplň, časový harmonogram, i organizační podmínky jsou vždy přizpůsobené požadavkům vedení škol. Zjistěte, jestli na Vaší ZŠ neučíme právě my a pokud ne a měli byste o to zájem, kontakujte nás.