Edukuj, z.s.

Pamatujete si hodiny ve škole, kdy jste dělali všechno možné, jen neposlouchali výklad učitele? Nebo školení v práci, kdy jste se jen podepsali na prezenční listinu a absolutně netušili, o čem byla řeč? My ano a přesně proti tomu bojujeme. V Edukuj se snažíme o sto šest, abychom tento přístup vymazali z povrchu zemského. Filosofií našeho spolku je, že učit se má především srdcem. To je motto, které nás provází na každé besedě, workshopu nebo jakékoli akci. Chceme předávat životně důležité poznatky tak, aby každý účastník byl schopen je v reálném životě použít. Chceme něco změnit. Chceme o fous lepší společnost, a protože jsme sami začali nejdřív u sebe, teď je na čase předávat náš přístup dál.

Edukuj je nevládní nezisková organizace, jejímž cílem je vzdělávat děti i dospělé, a to zejména v oblasti poskytování laické první pomoci a do budoucna bychom chtěli pole působnosti rozšířit, protože si myslíme, že to prostě má smysl.

Za rok působnosti Edukuj se nám podařilo shromáždit okolo sebe mnohé další blázny, kteří sdílejí naší filosofii s námi. Za každou dušičku, která nám chce pomoci dělat věci jinak, jsme neskonale vděční. Každému, kdo nám jakkoli pomůže naplnit naše cíle, bychom ruce ruce líbali. A tak 🙂