Náš tým

Jsme tým Edukuj, z.s. a jsme tak trochu šílenci. Do všeho jdeme po hlavě s vizí zkusit věci dělat jinak, zkusit něco změnit. A začíná se nám to tak trochu i dařit, a to hlavně proto, že jsme našli další šílence, kteří jsou motivovaní stejně jako my.

Spolupracujeme s mnoho skvělými lidmi, za které bychom dali ruku do ohně. Ovšem to nejtvrdší jádro, bez kterého by nic nefungovalo, si můžete prohlédnout tady.

Mgr. Ludmila Lešková

Mgr. Ludmila Lešková

Lída

Bc. Martina Weberová

Bc. Martina Weberová

Marti

Bc. Kateřina Lešková

Bc. Kateřina Lešková

Kačka

Máma naší smečky. Lída je naše skvělá lektorka, a vůbec  jedna z nejlepších lektorek, kterou jsme kdy  měli možnost poznat. Řídí se heslem, že učit se musí s láskou a myslíme si, každý její posluchač by to mohl potvrdit. Zkrátka bez Lídy bychom si ani neškrtli. Marti je naše pravá ruka (a nejen to). Stará se o to, aby vše klapalo jako po drátkách. Když se vyskytne problém, vždy se na ni můžeme spolehnout. Nikdy nás nenechala ve štychu. Jo, a taky učí. Jak prďoly, tak dospěláky. A jen tak pro informaci – jde jí to! Kačka je taková naše holka pro všechno. Stará se nám o papíry a taky o nějaký ty internety.  Čas od času jí můžete vidět na venkovních akcích, kde se nejraději věnuje dětem (sama říká, že k nim má blíž, protože je pořád jako dítě).
605 413 180
info@edukuj.cz
602 441 302
weberova@edukuj.cz
605 315 828
leskova@edukuj.cz
Anna Štorchová

Bc. Anna Štorchová

Anče

Jakub Oliberius

Bc. Jakub Oliberius, DiS.

Kuba

Bc. Luboš Bouček

Bc. Luboš Bouček

Luboš“ („Hajnej“)

Co napsat o Aničce? Kdybychom měli zveřejnit seznam všech jejích aktivit, asi by nikdo z nás neměl sílu jej celý ani dočíst. Je nejen výborná lektorka, obětavá záchranářka, ale hlavně skvělý parťák. Kdykoli je potřeba, můžeme se na ní obrátit i o půlnoci, a za to si jí nesmírně vážíme! Pečlivý, trpělivý a hlavně obětavý Kuba. Člověk se srdcem na pravém místě, který by neublížil ani mouše. Ve svém volném čase se jako aktivní skaut věnuje hlavně dětem, pro které je ochotný vymyslet a zrealizovat jakoukoli lumpárnu. Proto je nejen super lektor, ale hlavně vedoucí kroužků. Nejšikovnější a nejpečlivější záchranář v našem týmu. Výuka pod jeho vedením je nejen odborně vedená, ale hlavně plná zajímavostí a praktických ukázek. Pokud sháníte nejnovější informace a trendy z oblasti první pomoci, obraťte se na profíka Luboše.
storchova.anna@gmail.com jakuboliberius@gmail.com lubosboucek@centrum.cz
Mgr. Jana Junková

Mgr. Jana Junková

Janička

Barbora Žižková

Barbora Vlnová

Barča

Lama

Lama

 Tady můžeš být ty 😉

Lektorka Janička má u nás na starosti práci s tím nejmenším publikem. Jako učitelka v mateřské školce ví, jak nejlépe s dětmi pracovat, jak je zabavit a hlavně motivovat. No a hlavně jí to baví, což je na první pohled vidět. Takových lidí, jako je právě Jani, je dnes opravdu málo. Lektorka Bára? Ta jde vždycky do všeho naplno a po hlavě! Jako mámu malého dívčího gangu (no uznejte, tři holčičky musí dát zabrat) jí jen tak něco nepřekvapí. Hýří energií a optimismem, což můžete sami zažít na vlastní kůži. Přijďte si s ní zacvičit a uvidíte. Rádi v našem týmu přivítáme další lektory, vedoucí kroužku, administrativní posily a samozřejmě dobrovolníků na všechny naše aktivity není nikdy dost :))
junkovajana@centrum.cz barbora.vlnova@gmail.com       Napište nám o sobě!
Štěpánka Svobodová

Mgr. Štěpánka Svobodová

Štěpík

Alena Doudová

Mgr. Alena Doudová

Ája

Markéta Oliberiusová

Markéta Oliberiusová

 „Markét“

Tanec? To je pro Štěpánku osudová láska 🙂 A když k tomu přidáte její přátelský a obětavý přístup v průběhu lekcí, výsledkem budou příjemně strávené hodiny, které Vás neunaví, ale naopak nabíjí energií. Hlavně – Štěpánka nešetří úsměvy, takže se na hodiny s ní budete přímo těšit! Exotická Ája, jejíž hodiny orientálního tance můžete navštívit, Vám pomohou zvednout náladu i sebevědomí. Kromě toho, že je šikovná tanečnice, má talent i na všemožné ruční práce – od korálků, až k batice. A kdo Áju mohl poznat ví, že ani chvilku neposedí a musí pořád něco dělat :-). Markét – pilná studentka druhého ročníku medicíny, která se před ničím nezastaví :-). Ráda chodí po horách a tráví čas hlavně v přírodě. Ve volném čase mimo sportovních aktivit doučuje – říká, že jí moc baví skrze to dodávat dětěm sebejistotu a sebe tak cvičí v trpělivosti.
svancarova.s@seznam.cz housenka.sipovenka@seznam.cz  oliberiusova.m@gmail.com